Jesteś tutaj: O firmie

O firmie

Szanowni Państwo,

Od lat działamy w branży budowlanej, co pozwoliło nam wyselekcjonować tylko najlepsze produkty, które jakościowo zadowolą najbardziej wymagających.
Sami sprawdzamy jakość naszych produktów oraz chętnie organizujemy szkolenia dla wykonawców, aby ich wiedza była jak największa.

W naszym firmowym salonie sprzedaży poczują się Państwo komfortowo w przyjaźniej atmosferze. Wspólnie z Państwem umówimy, indywidualnie potrzeby przy dobrej kawie dbając o to, aby Państwa zadowolenie było na jak najwyższym poziomie. Zależy nam na budowaniu trwałych i pozytywnych relacji.

Specjalizujemy się szczególnie w materiałach niezbędnych do wykonania kompleksowych systemów elewacyjnych oraz materiałów wykańczających wnętrza.
Oferujemy także profesjonalne i sprawdzone narzędzia do tych prac.

Współpracujemy z wieloma wykonawcami, architektami oraz deweloperami. Bardzo chętnie dzielimy się swoją wiedzą i zapewniamy potrzebne narzędzia do pracy.

Dzięki nowoczesnej i komputerowej mieszalni farb i tynków, możemy stworzyć tysiące kolorów posługując się różnymi wzornikami. Przez ostatnie lata na naszej mieszalni zostały przygotowane tysiące litrów farby wiele ton tynków strukturalnych.